ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Skorzystaj z promocji napędzanej walentynkową atmosferą i trenuj EMS z bliską Ci osobą w cenie jednej!

Zimowa aura za oknem sprawia, że ciężko Ci wybrać się na trening? Skorzystaj z naszej
promocji i zaproś do swojego treningu bliską Ci osobę – partnera, przyjaciółkę, mamę czy
kolegę z pracy. Wzrost motywacji gwarantowany!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Miejsce treningu: 
  ul. Wojewódzka 10, Katowice 

  Przygotowanie do pierwszego treningu: 
  Na pierwszy trening zarezerwuj 1,5 godziny. W tym czasie odbędzie się konsultacja z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny oraz analiza i interpretacja wyników składu ciała. Następnie przeprowadzony zostanie trening wprowadzający w dwóch etapach. Każdy kolejny trening zajmie Ci tylko 20 minut! 

  Co trzeba zabrać ze sobą? 
  Dostaniesz od nas strój treningowy oraz skarpetki. Możesz zabrać swoje obuwie sportowe, jednak nie ma takiej potrzeby. Oferujemy także ręcznik, wodę i kawę. 
  W studiach znajdują się kabiny prysznicowe. 

  Czy trening EMS jest bezpieczny?
  Tak, trening przeprowadzany jest z zastosowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Sama metoda wywodzi się z fizjoterapii.

  Więcej informacji o treningu EMS na naszej stronie.

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane