Nowy trening! Nowe możliwości!

Sprawdź jakie korzyści może dać Ci Trening EMS!

Chcesz przygotować się do białego szaleństwa?

Planujesz wypad na narty, ale nie czujesz, że Twoje ciało jest na to gotowe? W ciągu roku brakowało Ci czasu na regularną aktywność fizyczną i wzmacnianie mięsni? Trening EMS to rozwiązanie, które z pewnością Ci pomoże.

Wzmocnij mięśnie i zyskaj przewagę na stoku

Trening z elektorstymulacją ma swoje korzenie w fizjoterapii, dzięki czemu idealnie nadaje się do wzmacniania mięśni oplatających nasze stawy oraz mięśni głębokich, a także do poprawy kondycji i stabilizacji. Dzięki tej metodzie, podczas zaledwie 20-minutowej sesji, możesz poprawić poziom przygotowania do sezonu narciarskiego i czuć się pewniej na stokach, nie martwiąc się o kontuzje!

zastanawasz się czy dasz radę?

Podczas każdego treningu EMS czuwać będzie nad Tobą wykfalifikowany trener personalny. Dostosuje intensywność i ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, tak aby ćwiczenia dały Ci najlepszy możliwy rezultat. Z treningów EMS korzyści może czerpać każdy. Za równo osoby wytrenowane, które chcą popracować nad swoimi słabymi ogniwami lub urozmaicić treningową rutynę, jak i osoby początkujące, które nie uprawiają żadnej aktywności. Zapisz się i sprawdź!

Wypełnij krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Zyskaj przewagę dzięki elektrostymulacji! Zapisz się już teraz!

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19