Studio Synergy przy ul. Kieleckiej 1 to już czwarty obiekt sieci Synergy w Krakowie. W przepięknym wnętrzu zaprojektowanym przez jedną z najlepszych polskich pracowni architektonicznych Ingarden & Ewý, oferujemy naszym klientom trening EMS w parach pod okiem doświadczonych trenerów i trenerek z wieloletnią praktyką trenerską.

Naszym klientom oferujemy możliwość przyjścia na trening „prosto z ulicy”. Każdy, w ramach wykupionego abonamentu, otrzymuje bezpłatny kompleksowy pakiet treningowy, na który składa się pełen strój sportowy, skarpety treningowe, ręcznik i woda.  Nasi klienci mogą zatem odbyć niezaplanowany trening czy też trening w trakcie przerwy w pracy.

Nasze Studio tworzą przede wszystkim ludzie – profesjonaliści, pasjonaci swojej pracy. Nasi trenerzy posiadają ukończone kursy trenera personalnego, są zawodowymi trenerami z wieloletnim doświadczeniem w pracy także z zawodowymi sportowcami.

Patrycja
 Magister wychowania fizycznego AWF w Krakowie o specjalizacji trener przygotowania motorycznego. Chęć podnoszenia kwalifikacji skłoniła ją do uczestnictwa w szkoleniach dotyczących dietetyki sportowej. Pracę w charakterze trenera personalnego rozpoczęła w 2013 roku – zdobyte doświadczenia pomagają jej w lepszym zrozumieniu potrzeb klientów i wychodzeniu im naprzeciw. O pracy w charakterze trenera personalnego EMS mówi: „Uwielbiam kontakt z podopiecznymi oraz pomagać im w osiąganiu postawionych przez nich celów". Zawodowo interesuje ją przede wszystkim trening funkcjonalny oparty na podstawowych wzorcach ruchowych. Po wyjściu z sali treningowej chętnie kieruje się w stronę kina lub teatru. W wolnych chwilach przeprowadza kulinarne eksperymenty i obmyśla plan kolejnej podróży.
Osiągnięcia: Patrycja jest certyfikowanym trenerem personalnym. Jej przygoda ze sportem nie kończy się na treningu funkcjonalnym i siłowym. Może pochwalić się 5-letnim trenowaniem piłki nożnej w żeńskiej drużynie Wanda Kraków. Na jej koncie są również występy w II i I lidze kobiet.
Dodatkowe informacje: Prowadzi treningi również w języku angielskim. 
Michał
 Certyfikowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat sportów siłowych i sylwetkowych. Najważniejszymi aspektami treningu EMS są dla niego: prawidłowy wzorzec ruchu, technika ćwiczenia i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej. Od swoich podopiecznych wymaga przede wszystkim jednej rzeczy – podnoszenia sobie poprzeczki każdego dnia. Stara się zawsze racjonalnie podejść do klienta, dobierając metody treningowe tak, aby osiągnąć z nim jak najlepszy rezultat.
Dobry trening według Michała to taki, w którym podopieczny ćwiczy nie tylko intensywnie, ale przede wszystkim świadomie. W wolnym czasie zaczytuje się w artykułach naukowych z zakresu dietetyki i treningu siłowego. Lubi rywalizację zarówno w kontekście fizycznym, jak i umysłowym, dlatego jego drugim hobby stał się esport. Ceni sobie ludzi otwartych, pogodnych, zdecydowanych i konkretnych. Michała wyróżnia duży upór w dążeniu do celu, zaangażowanie, umiejętność pracy z ludźmi, a przede wszystkim duża dawka pozytywnej energii każdego dnia.
Osiągnięcia: Liczne certyfikaty z zakresu treningu personalnego oraz dietetyki i suplementacji.
Dodatkowe informacje: Treningi z Michałem są prowadzone także w języku angielskim.  
Zuza
 Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne – specjalizacja Trener Personalny. Zamiłowanie do dużej aktywności fizycznej towarzyszyło jej od dziecka. Miała okazję spróbować swoich sił m. in. w cheerleaderkach, gimnastyce sportowej, dyscyplinach lekkoatletycznych. Od kilku lat ulubioną formą aktywności fizycznej jest trening siłowy i funkcjonalny. Nadal poszerza swoją wiedzę w zakresie różnych form treningów oraz zdrowego odżywiania. Ciągły rozwój jest priorytetem, a ogromna ambicja sprawia, że wszystko robi na 100 % z pełnym zaangażowaniem. Jest osobą komunikatywną, otwartą, zawsze uśmiechniętą, z pozytywnym nastawieniem. O pracy w charakterze trenera personalnego EMS mówi: „ Dążę do tego, aby klienci byli zmotywowani do wykonywania ciężkiej pracy, która zamienia się w przyjemność dzięki ogromnej dawce humoru i pozytywnej energii podczas treningów. Zależy mi na ciągłej motywacji klientów i uświadamianiu ich o korzyściach, które płyną z aktywności fizycznej." 
Stasiek
 Student fizjoterapii i wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od wielu lat związany z treningiem sportowym. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od treningów szermierki sportowej. Przez jakiś czas związany z treningami lekkoatletyki i sportów walki. Rozwija się jako trener fizjoterapeuta Cały czas doskonali się w sportowych walkach rycerskich, które trenuje czynnie od 12 lat.
Osiągnięcia:Reprezentant Polski w konkurencjach drużynowych na mistrzostwach świata HMBIA. Wielokrotny zwycięzca turniejów i walk rycerskich na terenie Polski. Jak mówi: “Najważniejszy dla mnie jest ciągły rozwój i realizacja celów zarówno podopiecznych jak i własnych”. Jego motto to: "trening i rozwój to nie sprint, tylko maraton".  
Dawid
 Absolwent AWF w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instruktor gimnastyki, mountainboardu i snowboardu. Jest również trenerem personalnym oraz założycielem szkółki "Weź Spróbuj". Czołowy zawodnik mountainboardowy, który poza jazdą zajmuje się promowaniem mountainboardingu w Polsce, prowadzeniem stowarzyszenia a także sędziowaniem zawodów. Od 15 lat związany ze snowboardingiem. W młodości zawodnik klubu snowboardowego, obecnie instruktor oraz sędzia zawodów freestylowych. W wieku 14 lat rozpoczął przygodę z mountainboardem, Początkowo, traktując ten sport jako alternatywę dla snowboardu. Bardzo szybko okazało się, że mountainboarding z “dodatku” do snowboardingu przerodził się w prawdziwą pasję i sposób na życie.
Osiągnięcia: wielokrotny mistrz polski, trzykrotny wicemistrz świata oraz zwycięzca wielu zawodów w całej Europie. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu treningów i aktywności fizycznej. O pracy jako trener EMS mówi: “Uwielbiam pracę z ludźmi to, że podczas treningów mogę w luźnej atmosferze prowadzić podopiecznych do osiągnięcia ich celów, dzieląc się przy tymi moją wiedzą”  
Studio Synergy Kielecka 1
5.0
Based on 70 reviews
powered by Google
Karolina Klink
Karolina Klink
05:00 02 Jun 20
Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
Justyna Czech
Justyna Czech
17:03 04 Mar 20
Swoją przygodę z EMS zaczęłam podczas kontuzji. Wtedy nie wiedziałam jeszcze jak bardzo zmieni on moje ciało i mnie samą. To była zdecydowanie najlepsza decyzja. Przez lata zmagałam się zaburzeniami odżywiania. W Synergy Studio spotkałam sztab profesjonalistów. Zaczerpnęłam profesjonalnych porad w zakresie odżywiania i moich treningów. Dziękuje za pomoc! Synergy to w szczególności ludzie z pasją i ogromną wiedzą! Każdy trening odbywa się na wysokim poziomie pod czujnym okiem trenera. Trenerzy podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Wielki plus, że konsultują się wzajemnie co do postępów trenującego. W rezultacie czuje się profesjonalizm tego miejsca na każdym kroku. Nie spodziewałam się tak niesamowitych efektów. Dziś, po 3 miesiącach współpracy wyglądam... zupełnie inaczej. Moje ciało diametralnie się zmieniło - jest silne, smukłe i co najważniejsze wreszcie się sobie podobam. Polecam!czytaj więcej
A S
A S
20:33 02 Mar 20
Witam wszystkich, dobiega końca moja przygoda z treningiem Ems w Synergy na Kieleckiej. Na tą chwilę oczywiście 😊cóż tu powiedzieć fantastyczny czas, cudna przygoda i mega genialni trenerzy 👍👍👍pod wodzą Wielkiej Niezastąpionej Pati pseudonim Twarda Sztuka 👏👏👏ogromna mobilizacja, wsparcie i życzliwość... Polecam każdemu właśnie to miejsce gdzieś niedaleko Mogilskiego. Ja zostanę z nimi w kontakcie i wrócę.. Oczywiście za.. Jakiś czas 👍niech moc będzie z, Wami 😍😍😍😍
Edyta Uriasz
Edyta Uriasz
06:23 28 Feb 20
Stanowczo polecam! Niejednokrotnie myślałam nad wyprobowaniem tego rodzaju treningu w celu wzmocnienia miesni głębokich, co szło bardzo opornie podczas innych „standardowych” treningów ( jestem osoba aktywna fizycznie, trenuje min 5x w tygodniu). I to był strzał w dziesiątkę! Padło akurat na studio Synergy i aktualnie polecam je wszystkim znajomym. Dodatkowo, świetna atmosfera podczas treningu, pełen profesjonalizm i duża wiedza trenerów. Miejsce bardzo czyste i przyjemne, az chce sie wracać co tydzien !
Mateusz Trojan
Mateusz Trojan
20:05 25 Feb 20
Swoją przygodę ze studiem Synergy przy Ul. Kieleckiej rozpocząłem w lipcu 2019 roku. Od samego początku jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Trenerzy są bardzo otwarci na potrzeby klienta, profesjonalnie podchodza do treningu, studio jest czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Treningi przynosza bardzo dobre efekty zdrowotne ale również poprawiają samopoczucie i dodaja energii🙂 Pracownicy tworzą super team (w szczególności Pati 🙂) dzieki czemu podczas wizyty w studio mozna sie poczuc bardzo luźno i miło spędzić czas.
Marcjanna Rączka
Marcjanna Rączka
17:20 07 Jan 20
W studiu wykupiłam łącznie 13 treningów, czyli karnet na 3 mce. Miejsce czyste, zadbane, ludzie przemili i kompetentni. Nie mam zastrzeżeń. Studio stanowczo jest godne polecenia.Czytając inne opinie widzę, że jestem w ogromnej mniejszości, ale jednak fakt pozostaje faktem - treningi są bardzo drogie, a u mnie żadnych efektów nie przyniosły. Treningi nie są szczególnie męczące - fakt, w trakcie wykonywania powtórzeń mięśnie bolą, natomiast po 20 minutach ja czułam się jak po rozgrzewce, tylko że na tętnie spoczynkowym. Mam w domu inteligentną wagę, na której sprawdzałam regularnie swoją wagę, metabolizm, mięśnie i parę innych rzeczy. Metabolizm ani drgnął, choć od treningów miał przyspieszyć. Ogólnie nic się nie zmieniło.Dlatego wnoszę, że kluczowym elementem... jest tu dieta, która zadziała zarówno z ems, jak i bez niego. Ja osobiście wolę jednak ćwiczyć codziennie na siłowni.czytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie
error: Kopiowanie treści jest zablokowane