STUDIO SYNERGY przy ulicy Piwnej 19 w Krakowie – pozytywne wibracje.

Studio Synergy przy ulicy Piwnej jest zaprojektowane przez jedną z najbardziej znanych polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe, a dekorację wnętrza wykonała znana pracownia florystyczna Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Niepowtarzalna atmosfera studia została zbudowana za pomocą koloru, światła i dźwięku. Każdy z tych elementów ma wpływ na naszą psychikę i formę fizyczną. Studio przy ul. Piwnej 19 to jedyne takie miejsce w Krakowie, które oferuje trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu, także w parach. Wspólna aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej motywująca, aniżeli uprawianie sportu w pojedynkę. Studio jest zlokalizowane na krakowskim Podgórzu około 300 metrów od kładki Bernatka, w sąsiedztwie Bulwarów wiślanych, popularnego miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego u stóp Wawelu. Znajdują się tu liczne alejki spacerowe, a wzdłuż nich biegną ścieżki rowerowe. Możliwy szybki dojazd do studia dla osób poruszających się w okolicach centrum Krakowa.

Bartek
 Od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do sportu i rywalizacji. Przygodę ze sportem zaczął od tenisa stołowego, który jest jego pasją do dzisiaj. Preferowaną przez niego formą aktywności jest kalistenika. Lata spędzone na treningach oraz chęć dzielenia się wiedzą zaowocowało uzyskaniem tytułu trenera personalnego. O EMS mówi: ,, Przy tym treningu brak czasu nie jest wymówką, dzięki temu wyrabia nawyk systematyczności, ktora jest kluczem do sukcesu". W czasie wolnym lubi grać w piłkę nożną, a w zimowym okresie jeździć na nartach.
Osiągnięcia: Licencjonowany trener personalny, certyfikaty z zakresu dietetyki i suplementacji. Może pochwalić się grą w V i IV lidze tenisa stołowego. 
Mikołaj
 Zamiłowanie do sportu towarzyszyło Mikołajowi od zawsze. Jego wielką pasją od lat jest piłka nożna: może pochwalić się ukończeniem szkoły Mistrzostwa Sportowego Polonii. Preferowaną przez niego formą aktywności jest trening siłowy, który zaowocował uzyskaniem tytułu trenera personalnego w Akademii Szkolenia Trenerów. 
Mikołaj do Studia Synergy wnosi dużą dawkę pozytywnej energii i uporu, który pomaga jego podopiecznym w osiąganiu założonych celów. Jego otwarta i nastawiona na konkretne działania natura sprawia, że ćwiczenia z nim to sama przyjemność!
Osiągnięcia: Trener personalny z licencją międzynarodową oraz ukończony kurs przygotowania motorycznego. Na swoim koncie Mikołaj ma również grę w młodej ekstraklasie w Polonii Warszawa.  
Iwona
 Studentka drugiego stopnia kultury fizycznej osób starszych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego o specjalności trener personalny i instruktor fitness. Na treningach EMS kładzie nacisk na różnorodność ćwiczeń oraz dostosowanie intensywności zajęć do możliwości podopiecznego. Priorytetem jest dla niej wypracowanie świadomości własnego ciała i poprawności wykonywania ruchów. W pracy zawodowej interesują ją głównie: szeroko pojęta branża fitness, szczególnie treningi wytrzymałościowo-siłowe, różne formy treningów grupowych, racjonalne i zdrowe podejście do zasad odżywiania oraz aktywność ruchowa seniorów. Iwona jest osobą otwartą, komunikatywną i niebojącą się wyzwań.
Osiągnięcia: Iwona brała udział w wielu kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje zawodowe, m.in.: „Marketing, sprzedaż i obsługa klienta w branży fitness” oraz International PT & Fitness Convetion Eu4ya by Tiguar. 
Konrad
 Akredytowany trener personalny, którego przygoda z aktywnością fizyczną rozpoczęła się w wieku 12 lat od le parkour. Hobbystycznie trenuje trial rowerowy, kick boxing oraz wspinaczkę. Lubi wyzwania i ciągle stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Kładzie duży nacisk na poprawną postawę ciała i prawidłowe wzorce ruchowe. W treningi z podopiecznymi włącza ćwiczenia korekcyjne, co również da się zauważyć podczas treningów EMS. Zwraca uwagę na właściwą technikę, napięcie mięśniowe, odpowiedni oddech oraz bezpieczeństwo. "Największą satysfakcje odczuwam gdy widzę pozytywne zmiany u moich podopiecznych. Za moje największe osiągnięcie uważam, poprawienie ich wzorców ruchowych i spełnienie ich oczekiwań".
Osiągnięcia: ukończony kurs trójboju siłowego, przygotowania motorycznego oraz z zakresu treningu personalnego. 
Studio Synergy Piwna 19
5.0
Based on 68 reviews
powered by Google
Paweł Rupala
Paweł Rupala
17:42 06 Mar 20
Trenuję od 3 miesięcy. Cały zespół z ul. Piwnej to ludzie z pasją i dobrą energią. Obiekt czysty. Polecam treningi. W studio są dwie maszyny, więc możliwość treningów z osobą towarzyszącą 🙂
Marcin Jastrzębski
Marcin Jastrzębski
13:08 12 Feb 20
Trenuje i polecam. Bardzo wartościowy i efektywny trening. Opinia fizjoterapeuty.A wlasciciela zapraszam do wspolpracy. Kontakt do mnie PasjadoSPA.plMam pasy turmalinowe do celow rehabilitacyjnych. Idealne w przerwach treningowych
Diana Uhryn
Diana Uhryn
09:24 11 Jan 20
Super trening, dla osób które chcą dobrze wyglądać i nie mają dużo czasu.Polecam❤️
Małgorzata Zawiślak
Małgorzata Zawiślak
11:18 26 Oct 19
Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
Zobacz wszystkie opinie

error: Kopiowanie treści jest zablokowane