Lokalizacja:

Olszynowa 1a, Bibice
kom. 519 034 341
e-mail: bibice@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Skuteczny trening w 20 minut? To możliwe! Poznaj Studio Synergy Light w Bibicach, oferujące trening EMS w studiu o kameralnym, butikowym charakterze.

  Nieopodal Krakowa, w gminie Zielonki, powstało kolejne studio treningowe sieci Synergy – najdłużej działającej sieci oferującej trening EMS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i grono zadowolonych klientów. Nasze treningi dostosowywane są do potrzeb, oczekiwań, celów i predyspozycji każdego trenującego z osobna.

  Trening EMS jest jedną z najskuteczniejszych obecnie metod treningowych. Pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty w wyjątkowo krótkim czasie – sesja treningowa trwa tylko 20 minut! Ta metoda opiera się na elektrostymulacji mięśni, które pobudzane są zewnętrznym bodźcem do znacznie intensywniejszej pracy. Trening EMS skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje siłę oraz wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za postawę oraz bóle pleców i kręgosłupa.

  Zoptymalizowanie czasu trwania i intensywności aktywności fizycznej sprawia, że trening EMS jest maksymalnie efektywny. 

  Trening z elektrostymulacją mięśni pozwala osiągać wyznaczone cele treningowe w krótkim czasie. Certyfikowani trenerzy personalni przeprowadzają indywidualny oraz intensywny trening, który trwa jedyne 20 minut raz w tygodniu! 

  Zadbaj o swoją formę i sylwetkę, a także dobre samopoczucie – zapisz się na trening wprowadzający EMS Bibice już dziś!

  Przy studiu dla klientów dostępny jest parking.

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane