Lokalizacja:

Powstańców Śląskich 6, Bielsko-Biała
kom. 737 167 253
e-mail: powstancow.bielsko-biala@studiosynergy.pl 
godziny otwarcia :
Poniedziałek 8:30-20
Wtorek 8:30-20
Środa 8:30-20
Czwartek 8:30-20
Piątek 8:30-20
Sobota nieczynne

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Innowacyjny trening EMS w stolicy Podbeskidzia – 20 minut 1 raz w tygodniu!

  W lokalu o butikowym charakterze świadczone są usługi o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Treningi odbywają się w kameralnym gronie, w towarzystwie maksymalnie jednej osoby ćwiczącej obok. Trening EMS przeprowadzany jest w całości pod opieką wykwalifikowanego trenera personalnego. 

  Trening 20 minut Bielsko-Biała to niezwykle efektywny rodzaj aktywności fizycznej, która w wyjątkowo krótkim czasie mocno angażuje wszystkie partie mięśniowe. Skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje siłę oraz wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za postawę oraz bóle pleców i kręgosłupa. 20 minut raz w tygodniu wystarczy, by zadbać o swoje ciało, dobre samopoczucie i realizację celów treningowych. Trening EMS jest bowiem indywidualnie dostosowywany do celów, potrzeb, oczekiwań i predyspozycji klienta. 
  Studio Synergy Bielsko Biała to zlokalizowana w centrum miasta kameralna przestrzeń treningowa o wyjątkowym designie. Panuje tu niezwykle pozytywna atmosfera, a trenerzy potrafią wprowadzić w dobry nastrój przy każdym spotkaniu.

  Trening 20 minut w centrum Bielska-Białej

  Trening 20 minut Bielsko-Biała to efektywny rodzaj aktywności, na które wystarczy poświęcić jedynie 20 minut w tygodniu. Dlaczego tyle czasu wystarczy, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Wykorzystanie elektrostymulacji mięśni wystarczy, aby uzyskać swoje cele treningowe.

  Studio Synergy Bielsko Biała – zlokalizowana w centrum miasta przestrzeń treningowa o butikowym charakterze i wyjątkowym designie. Panuje tu niezwykle pozytywna atmosfera, a trenerzy potrafią wprowadzić w dobry nastrój przy każdym spotkaniu. Trening EMS to aktywność, która jest indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta i niesamowita atrakcja w ciągu męczącego tygodnia w pracy.

  Zapisz się na trening wprowadzający EMS Bielsko-Biała. Wyślij formularz na trening wprowadzający TUTAJ.

  Obserwuj nas na facebooku

  synergy bielsko biala ems min

  Trenuj EMS w stolicy Podbeskidzia – w maju otwarcie Studia Synergy w Bielsku-Białej!

  Wkrótce zostanie otwarte drugie franczyzowe Studio Synergy w województwie śląskim. Mieszkańcy Bielska-Białej  tej wiosny będą mieli okazję zapoznać się z treningami EMS, ćwicząc szybciej i skuteczniej. Nowa lokalizacja Synergy będzie dostępna od 31 maja przy ul. Powstańców Śląskich 6. Cieszę się, że sieć się rozwija. Teraz jest na to dobry moment,…

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane