Lokalizacja:

Powstańców Śląskich 6, Bielsko-Biała
kom. 737 167 253
e-mail: powstancow.bielsko-biala@studiosynergy.pl 
godziny otwarcia :
Poniedziałek 8:30-20
Wtorek 8:30-20
Środa 8:30-20
Czwartek 8:30-20
Piątek 8:30-20
Sobota nieczynne

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Bezpieczny trening 20 minut Bielsko-Biała – Nowe studio EMS w stolicy Podbeskidzia! 

  Trening EMS Bielsko Biała? Od maja 2021 roku mieszkańcy Bielska-Białej poznają wysoką jakość bezpiecznego i skutecznego treningu EMS. W Bielsku-Białej powstała nowa lokalizacja Studia Synergy, sieci z najdłuższym doświadczeniem EMS w Polsce.

  Trening EMS Bielsko-Biała – nowa forma treningów jest już dostępna dla klientów. Sieć Studio Synergy – marka z 6-letnim doświadczeniem na rynku. Z sukcesem są prowadzone 4 studia w Krakowie i 1 studio w Katowicach. Studio Synergy Bielsko-Biała to drugi punkt franczyzowy marki zarówno w Polsce, jak i w województwie śląskim. 

  Studio Synergy posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską. W lokalu o butikowym charakterze świadczone są usługi o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Treningi odbywają się w kameralnym gronie, a zespół trenerów jest w stałym kontakcie z klientami.

  Trening 20 minut w centrum Bielska-Białej

  Trening 20 minut Bielsko-Biała to efektywny rodzaj aktywności, na które wystarczy poświęcić jedynie 20 minut w tygodniu. Dlaczego tyle czasu wystarczy, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Wykorzystanie elektrostymulacji mięśni wystarczy, aby uzyskać swoje cele treningowe.

  Studio Synergy Bielsko Biała – zlokalizowana w centrum miasta przestrzeń treningowa o butikowym charakterze i wyjątkowym designie. Panuje tu niezwykle pozytywna atmosfera, a trenerzy potrafią wprowadzić w dobry nastrój przy każdym spotkaniu. Trening EMS to aktywność, która jest indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta i niesamowita atrakcja w ciągu męczącego tygodnia w pracy.

  Zapisz się na trening wprowadzający EMS Bielsko-Biała. Wyślij formularz na trening wprowadzający TUTAJ.

  Obserwuj nas na facebooku

  synergy bielsko biala ems min

  Trenuj EMS w stolicy Podbeskidzia – w maju otwarcie Studia Synergy w Bielsku-Białej!

  Wkrótce zostanie otwarte drugie franczyzowe Studio Synergy w województwie śląskim. Mieszkańcy Bielska-Białej  tej wiosny będą mieli okazję zapoznać się z treningami EMS, ćwicząc szybciej i skuteczniej. Nowa lokalizacja Synergy będzie dostępna od 31 maja przy ul. Powstańców Śląskich 6. Cieszę się, że sieć się rozwija. Teraz jest na to dobry moment,…

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane