Lokalizacja:

Wojewódzka 10, Katowice
kom. 510 341 340
e-mail: wojewodzka.katowice@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Trening EMS Katowice – dostępny jest w Studio Synergy przy ulicy Wojewódzkiej 10.

  Studia Synergy to sieć butikowych studiów treningu EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce. Studio Synergy Katowice Śródmieście to pierwszy obiekt franczyzowy sieci, zlokalizowany poza macierzystym Krakowem, który przetarł szlak kolejnym studiom i umożliwił wyjście z tą innowacyjną usługą do mieszkańców kolejnych miast.

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa w połączeniu z najwyższą jakością treningów zapewnia wykwalifikowana kadra trenerska i wypracowany system ćwiczeń. Studio oferuje trening EMS 20 minut raz w tygodniu. EMS jest jedną z najskuteczniejszych obecnie metod treningowych. Pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty w wyjątkowo krótkim czasie – sesja treningowa trwa tylko 20 minut! Ta metoda opiera się na elektrostymulacji mięśni, które pobudzane są zewnętrznym bodźcem do znacznie intensywniejszej pracy. Trening EMS skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje siłę oraz wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za postawę oraz bóle pleców i kręgosłupa.

  Zoptymalizowanie czasu trwania i intensywności aktywności fizycznej sprawia, że trening EMS jest maksymalnie efektywny. 

  Studio Synergy Katowice – Śródmieście usytuowane jest w dogodnej lokalizacji w samym sercu miasta. Dlaczego warto sprawdzić trening w 20 minut Katowice? Bo trening personalny EMS jest optymalnie dostosowany do potrzeb, celów i predyspozycji osoby ćwiczącej. Pozytywna, rodzinna atmosfera i kameralny klimat nowoczesnego, butikowego studia wraz z jego wyjątkowym designem pozwolą Ci oderwać się od wyzwań codzienności i zadbać o zdrowie w wyjątkowych warunkach.

  Trening 20 minut w tygodniu w centrum Katowic

  Trening 20 minut Katowice to szansa na skuteczne ćwiczenia, na które wystarczy przeznaczyć 20 minut w tygodniu. “Trening elektrostymulacja”, czyli trening z wykorzystaniem elektrostymulacji pozwala osiągać cele treningowe w krótkim czasie. Wyeliminuj ból pleców, zrzuć zbędne kilogramy lub po prostu zamień “masę w rzeźbę”!

  Studio Synergy Katowice – Śródmieście usytuowane jest w dogodnej lokalizacji, w samym sercu miasta. Dlaczego warto sprawdzić trening w 20 minut Katowice? Bo trening personalny EMS jest optymalnie dostosowany do potrzeb i celów osoby ćwiczącej. Pozytywna, rodzinna atmosfera, kameralny klimat nowoczesnego, butikowego studia wraz z jego wyjątkowym designem pozwolą Ci oderwać się od wyzwań codzienności. A dostosowany do Twoich możliwości trening EMS Katowice sprawi, że po prostu poczujesz się lepiej!

  Zapisz się na wprowadzający trening EMS Katowice! Wyślij formularz na trening wprowadzający TUTAJ

  Obserwuj nas na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!

  trening ems katowice studio synergy 1

  Ćwicz bezpiecznie w pandemii – nowe studio: trening EMS Katowice

  Trening EMS to trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji. Jest bezpieczny i skuteczny, bo wystarczy 20 minut w tygodniu, by zbudować mięśnie czy zrzucić zbędne kilogramy. W samym centrum Katowic, przy ul. Wojewódzkiej 10, powstało właśnie Studio Synergy – trening EMS Katowice w najlepszym wydaniu: najbardziej doświadczonej w Polsce sieci EMS….

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane