Lokalizacja:

Wojewódzka 10, Katowice
kom. 510 341 340
e-mail: wojewodzka.katowice@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Bezpieczny trening w 20 minut Katowice – Nowe studio EMS w stolicy Górnego Śląska!

  Trening EMS Katowice? Od stycznia 2021 roku mieszkańcy Katowic mogą ćwiczyć bezpiecznie i skutecznie – trening EMS Katowice! W Katowicach pojawiło się bowiem studio najstarszej sieci w Polsce prowadzącej “trening w 20 minut”, czyli Studio Synergy.

  EMS trening Katowice – od teraz ta najskuteczniejsza forma treningowa jest dostępna dla klientów na najwyższym poziomie. Studio Synergy ma bowiem już ponad 5 lat doświadczenia i jest najdłużej obecną marką na rynku, prowadzącą klub fitness z treningami EMS w modelu sieciowym. Studio Synergy Katowice – Śródmieście to historyczny, pierwszy obiekt franczyzowy sieci, zlokalizowany poza macierzystym Krakowem.

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa w połączeniu z najwyższą jakością treningów (managerowie i osoby prowadzące trening personalny Katowice w Studiu Synergy to osoby czerpiące wiedzę od najlepszej na świecie akademii, Studio Synergy dysponuje kadrą certyfikowanych profesjonalistów).

  Trening 20 minut w tygodniu w centrum Katowic

  Trening 20 minut Katowice to szansa na skuteczne ćwiczenia, na które wystarczy przeznaczyć 20 minut w tygodniu. “Trening elektrostymulacja”, czyli trening z wykorzystaniem elektrostymulacji pozwala osiągać cele treningowe w krótkim czasie. Wyeliminuj ból pleców, zrzuć zbędne kilogramy lub po prostu zamień “masę w rzeźbę”!

  Studio Synergy Katowice – Śródmieście usytuowane jest w dogodnej lokalizacji, w samym sercu miasta. Dlaczego warto sprawdzić trening w 20 minut Katowice? Bo trening personalny EMS jest optymalnie dostosowany do potrzeb i celów osoby ćwiczącej. Pozytywna, rodzinna atmosfera, kameralny klimat nowoczesnego, butikowego studia wraz z jego wyjątkowym designem pozwolą Ci oderwać się od wyzwań codzienności. A dostosowany do Twoich możliwości trening EMS Katowice sprawi, że po prostu poczujesz się lepiej!

  Zapisz się na wprowadzający trening EMS Katowice! Wyślij formularz na trening wprowadzający TUTAJ

  Obserwuj nas na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!

  trening ems katowice studio synergy 1

  Ćwicz bezpiecznie w pandemii – nowe studio: trening EMS Katowice

  Trening EMS to trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji. Jest bezpieczny i skuteczny, bo wystarczy 20 minut w tygodniu, by zbudować mięśnie czy zrzucić zbędne kilogramy. W samym centrum Katowic, przy ul. Wojewódzkiej 10, powstało właśnie Studio Synergy – trening EMS Katowice w najlepszym wydaniu: najbardziej doświadczonej w Polsce sieci EMS….

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane