Lokalizacja:

Wojewódzka 10, Katowice
kom. 510 341 340
e-mail: wojewodzka.katowice@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Bezpieczny trening w 20 minut Katowice – Nowe studio EMS w stolicy Górnego Śląska!

  Trening EMS Katowice? Od stycznia 2021 roku mieszkańcy Katowic mogą ćwiczyć bezpiecznie i skutecznie – trening EMS Katowice! W Katowicach pojawiło się bowiem studio najstarszej sieci w Polsce prowadzącej “trening w 20 minut”, czyli Studio Synergy.

  EMS trening Katowice – od teraz ta najskuteczniejsza forma treningowa jest dostępna dla klientów na najwyższym poziomie. Studio Synergy ma bowiem już ponad 5 lat doświadczenia i jest najdłużej obecną marką na rynku, prowadzącą klub fitness z treningami EMS w modelu sieciowym. Studio Synergy Katowice – Śródmieście to historyczny, pierwszy obiekt franczyzowy sieci, zlokalizowany poza macierzystym Krakowem.

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa w połączeniu z najwyższą jakością treningów (managerowie i osoby prowadzące trening personalny Katowice w Studiu Synergy to osoby czerpiące wiedzę od najlepszej na świecie akademii, Studio Synergy dysponuje kadrą certyfikowanych profesjonalistów).

  Trening 20 minut w tygodniu w centrum Katowic

  Trening 20 minut Katowice to szansa na skuteczne ćwiczenia, na które wystarczy przeznaczyć 20 minut w tygodniu. “Trening elektrostymulacja”, czyli trening z wykorzystaniem elektrostymulacji pozwala osiągać cele treningowe w krótkim czasie. Wyeliminuj ból pleców, zrzuć zbędne kilogramy lub po prostu zamień “masę w rzeźbę”!

  Studio Synergy Katowice – Śródmieście usytuowane jest w dogodnej lokalizacji, w samym sercu miasta. Dlaczego warto sprawdzić trening w 20 minut Katowice? Bo trening personalny EMS jest optymalnie dostosowany do potrzeb i celów osoby ćwiczącej. Pozytywna, rodzinna atmosfera, kameralny klimat nowoczesnego, butikowego studia wraz z jego wyjątkowym designem pozwolą Ci oderwać się od wyzwań codzienności. A dostosowany do Twoich możliwości trening EMS Katowice sprawi, że po prostu poczujesz się lepiej!

  Zapisz się na wprowadzający trening EMS Katowice! Wyślij formularz na trening wprowadzający TUTAJ

  Manager Studia: Dominika
   Dominika Maciaszek-Rogowska, jeszcze zanim otworzyła własne studio prowadzące trening EMS Katowice, była związana ze zdrowym stylem życia, z wykształcenia jest bowiem dietetykiem. Studio EMS Katowice pod szyldem Synergy i zarządzanie nim łączy z rozwojem biznesowym w branży gastronomicznej.
  Sama nie wyobraża sobie tygodnia, w którym w jej grafiku nie znalazłby się EMS trening Katowice. Po pracy chętnie gotuje. „Uwielbiam poznawać nowe smaki, tworzyć kulinarne dzieła sztuki” - przyznaje. A jeśli nie w kuchni, Dominikę spotkacie… właściwie możecie spotkać ją wszędzie, gdyż jej drugą pasją są podróże. „Jeżeli tylko pozwala mi na to czas, pakuję walizkę i wyruszam w drogę. Wracam najedzona, naładowana pozytywną energią oraz z głową pełną ciekawostek, z których chętnie korzystam przygotowując moje codzienne menu”. 

  Obserwuj nas na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!

  trening ems katowice studio synergy 1

  Ćwicz bezpiecznie w pandemii – nowe studio: trening EMS Katowice

  Trening EMS to trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji. Jest bezpieczny i skuteczny, bo wystarczy 20 minut w tygodniu, by zbudować mięśnie czy zrzucić zbędne kilogramy. W samym centrum Katowic, przy ul. Wojewódzkiej 10, powstało właśnie Studio Synergy – trening EMS Katowice w najlepszym wydaniu: najbardziej doświadczonej w Polsce sieci EMS….

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane