Lokalizacja:

ul Krakowska 10, Liszki
kom. 573 011 300
e-mail: liszki@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Indywidualny trening w 20 minut? To możliwe – w jedynym studiu treningu EMS w Liszkach!

  Studio Synergy to najdłużej działająca sieć studiów oferujących trening elektrostymulacji mięśni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście, które cenią nasi klienci. Cechuje nas zaangażowanie – pracujemy z pasją!

  Studio Synergy Liszki to kameralna przestrzeń treningowa o butikowym charakterze. Trening odbywa się w obecności maksymalnie jednej osoby ćwiczącej obok. Podczas sesji treningowej nad klientami czuwa trener personalny, który dostosowuje trening do ich indywidualnych celów, potrzeb, oczekiwań i predyspozycji.

  Trening EMS jest jedną z najskuteczniejszych obecnie metod treningowych. Pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty w wyjątkowo krótkim czasie – sesja treningowa trwa tylko 20 minut! Ta metoda opiera się na elektrostymulacji mięśni, które pobudzane są zewnętrznym bodźcem do znacznie intensywniejszej pracy. Trening EMS skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje siłę oraz wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za postawę oraz bóle pleców i kręgosłupa.

  Zoptymalizowanie czasu trwania i intensywności aktywności fizycznej sprawia, że trening EMS jest maksymalnie efektywny. 

  Przy studiu dla klientów dostępny jest parking.

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane