Lokalizacja:

Plac Jagielloński 5, Radom
kom. 690 601 667
e-mail: placjagiellonski.radom@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Innowacyjny trening EMS 20 minut? Nowość w Radomiu! Pierwsze Studio Synergy w województwie mazowieckim!

  Jesienią 2021 spodziewaj się treningowej rewolucji w Radomiu! Otwieramy nową lokalizację Studia Synergy, sieci EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce.

  Studio Synergy to marka, która od 6 lat jest liderem w treningu EMS w Małopolsce i na Śląsku. Otworzyliśmy pierwsze studio EMS w Krakowie i jednocześnie w Małopolsce w 2015 roku! Z pasją i zaangażowaniem prowadzimy Studia w Krakowie, w Bielsku- Białej, w Katowicach oraz w Liszkach.

  Posiadamy doświadczoną kadrę trenerką, która pomogła wielu naszym klientom w walce o zdrową sylwetkę. Trening EMS odbywa się w kameralnym studio, o butikowym charakterze. Podczas sesji EMS jest obecny trener prowadzący i dwie osoby ćwiczące.

  Trening 20 minut w centrum Radomia!

  Na czym polega trening EMS i dlaczego trwa tylko 20 minut? Dzięki elektrostymulacji podczas treningu pracuje 90% mięśni! Trening EMS pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ale jest również pomocny w redukcji bólu pleców oraz wspiera proces rehabilitacji.

  Studio Synergy Radom – zlokalizowane w jednym z głównych placów Radomia – na Placu Jagiellońskim w sercu dzielnicy Śródmieście. Pozytywna atmosfera, kameralny trening, butikowe wnętrze! EMS to regularna aktywność fizyczna dla zabieganych. Trening idealnie dopasowany do Twojego stanu zdrowia i preferencji!

  Zapisz się na trening wprowadzający EMS Radom. Wyślij formularz na trening wprowadzający tutaj.

  synergy radom wpis otwarcie min 1

  Studio Synergy w centrum Radomia! Wkrótce otwarcie! Poznaj trening przyszłości – 20 minut w tygodniu!

  Tygodnie przygotowań, szkoleń, organizacji – tak powstało Studio Synergy w Radomiu! Pierwszy lokal marki w województwie mazowieckim! Czy Radomiacy są gotowi na “trening 20 minut”?  W samym centrum Radomia, na Placu Jagiellońskim 5 już mieni się zielone logo Studio Synergy. Kameralny butik z treningiem EMS już jest gotowy na powitanie…

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane