Lokalizacja:

Przybyszewskiego 71, Kraków
kom. 573 263 024
e-mail: przybyszewskiego@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 7-22, Sb 8-14

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Studio Synergy przy ulicy Przybyszewskiego 71 zlokalizowane jest w dzielnicy Bronowice, uznanej za najszczęśliwszą dzielnicę Krakowa! Dokładamy do tego swoją cegiełkę, dbając o uśmiech na twarzy naszych klientów. Studio znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie budynków Galileo, Newton oraz Edison wchodzącym w skład Centrum Biurowego GTC. Lokalizacja nieopodal ul. Armii Krajowej zapewnia szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Dojazd samochodem do centrum Krakowa to tylko 7 minut, natomiast do autostrady A4 i lotniska w Balicach dotrzeć można w około 15 minut. 

  Studio zaprojektowane zostało przez jedną z najlepszych polskich pracowni — Ingarden & Ewý, natomiast za dekoracje odpowiedzialna jest znana pracownia florystyczna Mech & Paproć. O przyjemną atmosferę podczas treningu zadbaliśmy więc holistycznie — za pomocą estetycznego wnętrza, a także wykwalifikowanej kadry zawsze uśmiechniętych trenerów personalnych!

  Studio Synergy oferuje trening EMS 20 minut raz w tygodniu. EMS jest jedną z najskuteczniejszych obecnie metod treningowych. Pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty w wyjątkowo krótkim czasie – sesja treningowa trwa tylko 20 minut! Ta metoda opiera się na elektrostymulacji mięśni, które pobudzane są zewnętrznym bodźcem do znacznie intensywniejszej pracy. Trening EMS skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje siłę oraz wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za postawę oraz bóle pleców i kręgosłupa.

  Zoptymalizowanie czasu trwania i intensywności aktywności fizycznej sprawia, że trening EMS jest maksymalnie efektywny.

  Studio Synergy Przybyszewskiego 71
  5.0
  Na podstawie 37 opinii
  powered by Google
  Adam Majcher
  Adam Majcher
  09:58 16 Apr 20
  Polecam, 20 min treningu a daje się w znaki parę dni.Profesjonalna obsługa.
  Tomasz Stankiewicz
  Tomasz Stankiewicz
  08:17 09 Mar 20
  Po treningach zauważyłem zniknięcie bólu w okolicach odcinka lędźwiowego podczas biegania i nie tylko. Trening krótki ale mega wyczerpujący. Kadra trenerska miła i uprzejma chętnie się dzieli swoją wiedzą na różne sportowe tematy (w moim przypadku bieganie). Duży nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Polecam w 100%
  Łukasz Myśliwiec
  Łukasz Myśliwiec
  18:28 03 Feb 20
  Trening krótki, ale bardzo intensywny - 20 min, a człowiek jest mega zmęczony. Wśród trenerów widać pełen profesjonalizm, szczególnie u Sylwii, Basi, Tomka i Kuby, z którymi miałem okazję trenować. Do treningu podchodzą indywidualnie, nie zawsze trzymając się ćwiczeń zaplanowanych w danym okresie. Na prawdę fantastyczne miejsce i świetna atmosfera. Aż chciałoby się powiedzieć 'dlaczego tylko raz w tygodniu? ' :DGorąco polecam studio Synergy.
  Michał Matyasik
  Michał Matyasik
  21:18 10 Jan 20
  Super trening, kompetentni trenerzy, polecam kazdemu
  Adrian Jarząbek
  Adrian Jarząbek
  14:58 29 Oct 19
  Gorąco polecem studio Synergy z uwagi na bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Trenerzy zarażają energią, przez co 20 minutowy trening staje się czystą przyjemnością.
  Katarzyna Janik
  Katarzyna Janik
  13:13 28 Oct 19
  Wspaniała atmosfera, profesjonalni i zaangażowani trenerzy, ćwiczenia dobrane do możliwości klienta. Polecam w 100 procentach.
  Następne Opinie
  js_loader
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane