Lokalizacja:

Kielecka 1, Kraków
kom. 507 710 030
e-mail: kielecka@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Studio Synergy przy ul. Kieleckiej 1 to już czwarty obiekt sieci Synergy w Krakowie. W przepięknym wnętrzu zaprojektowanym przez jedną z najlepszych polskich pracowni architektonicznych Ingarden & Ewý, oferujemy naszym klientom trening EMS w parach pod okiem doświadczonych trenerów i trenerek z wieloletnią praktyką trenerską.

  Naszym klientom oferujemy możliwość przyjścia na trening „prosto z ulicy”. Każdy, w ramach wykupionego abonamentu, otrzymuje bezpłatny kompleksowy pakiet treningowy, na który składa się pełen strój sportowy, skarpety treningowe, ręcznik i woda.  Nasi klienci mogą zatem odbyć niezaplanowany trening czy też trening w trakcie przerwy w pracy.

  Nasze Studio tworzą przede wszystkim ludzie – profesjonaliści, pasjonaci swojej pracy. Nasi trenerzy posiadają ukończone kursy trenera personalnego, są zawodowymi trenerami z wieloletnim doświadczeniem w pracy także z zawodowymi sportowcami.

  Manager Studia: Zuza
   Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie - kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalizacji: trener personalny. Zamiłowanie do dużej aktywności fizycznej towarzyszyło jej od najmłodszych lat. Aktualnie ulubionymi formami jej aktywności są trening siłowy oraz trening EMS.

  Zuza jest certyfikowanym trenerem personalnym. Nadal poszerza wiedzę w zakresie różnych form treningowych oraz zdrowego odżywiania. Ciągły rozwój jest jej priorytetem a ogromna ambicja sprawia, że wszystko robi z pełnym zaangażowaniem.

  O pracy w charakterze trenera personalnego EMS mówi: Dążę do tego, aby moi podopieczni byli zmotywowani do wykonywania ciężkiej pracy, która zamienia się w przyjemność - dzięki ogromnej dawce humoru i pozytywnej energii podczas treningów. Zależy mi na ciągłej mobilizacji klientów i uświadamianiu ich pod kątem korzyści, które płyną z aktywności fizycznej.  
  Studio Synergy Kielecka 1
  5.0
  Na podstawie 70 opinii
  powered by Google
  Karolina Klink
  Karolina Klink
  05:00 02 Jun 20
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Justyna Czech
  Justyna Czech
  17:03 04 Mar 20
  Swoją przygodę z EMS zaczęłam podczas kontuzji. Wtedy nie wiedziałam jeszcze jak bardzo zmieni on moje ciało i mnie samą. To była zdecydowanie najlepsza decyzja. Przez lata zmagałam się zaburzeniami odżywiania. W Synergy Studio spotkałam sztab profesjonalistów. Zaczerpnęłam profesjonalnych porad w zakresie odżywiania i moich treningów. Dziękuje za pomoc! Synergy to w szczególności ludzie z pasją i ogromną wiedzą! Każdy trening odbywa się na wysokim poziomie pod czujnym okiem trenera. Trenerzy podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Wielki plus, że konsultują się wzajemnie co do postępów trenującego. W rezultacie czuje się profesjonalizm tego miejsca na każdym kroku. Nie spodziewałam się tak niesamowitych efektów. Dziś, po 3 miesiącach współpracy wyglądam zupełnie inaczej. Moje ciało diametralnie się... zmieniło - jest silne, smukłe i co najważniejsze wreszcie się sobie podobam. Polecam!czytaj więcej
  A S
  A S
  20:33 02 Mar 20
  Witam wszystkich, dobiega końca moja przygoda z treningiem Ems w Synergy na Kieleckiej. Na tą chwilę oczywiście 😊cóż tu powiedzieć fantastyczny czas, cudna przygoda i mega genialni trenerzy 👍👍👍pod wodzą Wielkiej Niezastąpionej Pati pseudonim Twarda Sztuka 👏👏👏ogromna mobilizacja, wsparcie i życzliwość... Polecam każdemu właśnie to miejsce gdzieś niedaleko Mogilskiego. Ja zostanę z nimi w kontakcie i wrócę.. Oczywiście za.. Jakiś czas 👍niech moc będzie z, Wami 😍😍😍😍
  Edyta Uriasz
  Edyta Uriasz
  06:23 28 Feb 20
  Stanowczo polecam! Niejednokrotnie myślałam nad wyprobowaniem tego rodzaju treningu w celu wzmocnienia miesni głębokich, co szło bardzo opornie podczas innych „standardowych” treningów ( jestem osoba aktywna fizycznie, trenuje min 5x w tygodniu). I to był strzał w dziesiątkę! Padło akurat na studio Synergy i aktualnie polecam je wszystkim znajomym. Dodatkowo, świetna atmosfera podczas treningu, pełen profesjonalizm i duża wiedza trenerów. Miejsce bardzo czyste i przyjemne, az chce sie wracać co tydzien !
  Mateusz Trojan
  Mateusz Trojan
  20:05 25 Feb 20
  Swoją przygodę ze studiem Synergy przy Ul. Kieleckiej rozpocząłem w lipcu 2019 roku. Od samego początku jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Trenerzy są bardzo otwarci na potrzeby klienta, profesjonalnie podchodza do treningu, studio jest czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Treningi przynosza bardzo dobre efekty zdrowotne ale również poprawiają samopoczucie i dodaja energii🙂 Pracownicy tworzą super team (w szczególności Pati 🙂) dzieki czemu podczas wizyty w studio mozna sie poczuc bardzo luźno i miło spędzić czas.
  Marcjanna Rączka
  Marcjanna Rączka
  17:20 07 Jan 20
  W studiu wykupiłam łącznie 13 treningów, czyli karnet na 3 mce. Miejsce czyste, zadbane, ludzie przemili i kompetentni. Nie mam zastrzeżeń. Studio stanowczo jest godne polecenia.Czytając inne opinie widzę, że jestem w ogromnej mniejszości, ale jednak fakt pozostaje faktem - treningi są bardzo drogie, a u mnie żadnych efektów nie przyniosły. Treningi nie są szczególnie męczące - fakt, w trakcie wykonywania powtórzeń mięśnie bolą, natomiast po 20 minutach ja czułam się jak po rozgrzewce, tylko że na tętnie spoczynkowym. Mam w domu inteligentną wagę, na której sprawdzałam regularnie swoją wagę, metabolizm, mięśnie i parę innych rzeczy. Metabolizm ani drgnął, choć od treningów miał przyspieszyć. Ogólnie nic się nie zmieniło.Dlatego wnoszę, że kluczowym elementem jest tu dieta, która zadziała zarówno z ems, jak... i bez niego. Ja osobiście wolę jednak ćwiczyć codziennie na siłowni.czytaj więcej
  Następne Opinie
  js_loader
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane