Lokalizacja:

Piwna 19, Kraków
kom. 780 033 940
e-mail: piwna@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  STUDIO SYNERGY przy ulicy Piwnej 19 w Krakowie – pozytywne wibracje.

  Studio Synergy przy ulicy Piwnej 19 w Krakowie – pozytywne wibracje!

  Studio zaprojektowane zostało przez jedną z najbardziej znanych polskich pracowni Ingarden & Ewý, a dekorację wnętrza wykonała znana pracownia florystyczna Mech & Paproć. Niepowtarzalna atmosfera studia została zbudowana za pomocą koloru, światła i dźwięku. Potęgowana jest ona jednak znacznie przez trenerów, którzy wręcz zarażają swoją pozytywną energią!

  Studio Synergy oferuje trening EMS 20 minut raz w tygodniu. Ze względu na dostępność dwóch maszyn, trening można odbywać także w parach! Wspólna aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej motywująca, niż uprawianie sportu w pojedynkę. 

  Trening EMS jest jedną z najskuteczniejszych obecnie metod treningowych. Pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty w wyjątkowo krótkim czasie – sesja treningowa trwa tylko 20 minut! Ta metoda opiera się na elektrostymulacji mięśni, które pobudzane są zewnętrznym bodźcem do znacznie intensywniejszej pracy. Trening EMS skutecznie spala tkankę tłuszczową poprzez przyspieszenie metabolizmu, buduje siłę oraz wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za postawę oraz bóle pleców i kręgosłupa.

  Zoptymalizowanie czasu trwania i intensywności aktywności fizycznej sprawia, że trening EMS jest maksymalnie efektywny. 

  Studio Synergy Piwna zlokalizowane jest na krakowskim Podgórzu, około 300 metrów od kładki Bernatka, w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych — popularnego miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego u stóp Wawelu. Znajdują się tu liczne alejki spacerowe, wzdłuż których biegną także ścieżki rowerowe. Możliwy szybki dojazd do studia dla osób poruszających się w okolicach centrum Krakowa.

  Studio Synergy Piwna 19
  5.0
  Na podstawie 68 opinii
  powered by Google
  Paweł Rupala
  Paweł Rupala
  17:42 06 Mar 20
  Trenuję od 3 miesięcy. Cały zespół z ul. Piwnej to ludzie z pasją i dobrą energią. Obiekt czysty. Polecam treningi. W studio są dwie maszyny, więc możliwość treningów z osobą towarzyszącą 🙂
  Marcin Jastrzębski
  Marcin Jastrzębski
  13:08 12 Feb 20
  Trenuje i polecam. Bardzo wartościowy i efektywny trening. Opinia fizjoterapeuty.A wlasciciela zapraszam do wspolpracy. Kontakt do mnie PasjadoSPA.plMam pasy turmalinowe do celow rehabilitacyjnych. Idealne w przerwach treningowych
  Diana Uhryn
  Diana Uhryn
  09:24 11 Jan 20
  Super trening, dla osób które chcą dobrze wyglądać i nie mają dużo czasu.Polecam❤️
  Małgorzata Zawiślak
  Małgorzata Zawiślak
  11:18 26 Oct 19
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Następne Opinie
  js_loader
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane