Lokalizacja:

Wodociągowa 47, Kraków
kom. 503 690 381
e-mail: wodociagowa@studiosynergy.pl
godziny otwarcia:
Poniedziałek 7-13
Wtorek 14-20
Środa 14.30-20
Czwartek 14-20
Piątek 7-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  STUDIO SYNERGY przy ulicy Wodociągowej 47 – jedyne takie w Krakowie.

  26 czerwca 2015 roku uroczyście zainaugurowano otwarcie STUDIA SYNERGY, pierwszego w Małopolsce miejsca, oferującego trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu. Jedna z najnowszych i najbardziej efektywnych metod treningu fitness, dotąd stosowana w sporcie zawodowym, a od czerwca dostępna również dla mieszkańców Krakowa. STUDIO SYNERGY mieści się w Klinice Medycyny Estetycznej Bona Dea przy ulicy Wodociągowej 47, gdzie można kompleksowo korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów na ciało wspomagających efekty treningowe. Na terenie wokół kliniki dostępny jest dla klientów piękny ogród. 

  Naszą misją jest holistyczne podejście do treningu, dlatego koncentrujemy się nie tylko na sporcie, ale służymy też poradami z zakresu dietetyki i suplementacji . Nastrój to ważny element udanego treningu personalnego, dlatego zadbaliśmy o wnętrze naszego studia. Zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny i kameralny, gdzie oferujemy treningi z trenerem jeden na jeden. Studio jest usytuowane w bliskim sąsiedztwie Woli Justowskiej i choć nie jest w centrum Krakowa , to możliwy jest szybki dojazd.

  Manager Studia: Iwona
   Studentka V roku fizjoterapii na AWF w Krakowie, która nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu. Zajęcia na uczelni skłoniły ją do rozwijania w obszarze świadomych treningów, których efekty w postaci zmniejszenia dolegliwości bólowych i poprawy postawy ciała u klientów, dają jej sporo satysfakcji. O pracy w Studiu Synergy i podejściu do dzielenia się swoją pasją mówi: „Bardzo lubię dawać z siebie jak najwięcej; preferuję treningi z obciążeniem własnego ciała, kontrolą ruchów, ukierunkowane na cel. Takich treningów uczę i wymagam od moich podopiecznych”. Otwartość i komunikatywność pomagają jej nie tylko w nawiązaniu dobrych relacji z klientami, ale i lepszym określeniu celów treningowych i ich wyegzekwowaniu. Sama rozwija się w kierunku treningów siłowych i sztuk walki, m.in. MMA.
  Osiągnięcia: Iwona już w szkolnych czasach wykazywała predyspozycje do osiągania dobrych wyników sportowych. Zamiłowanie do aktywności fizycznej i umiejętności zaowocowały w udziale w licznych zawodach lekkoatletycznych i sportach drużynowych: piłki nożnej i siatkówki.
  Dodatkowe informacje: Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.  
  Studio Synergy Wodociągowa 47
  5.0
  Based on 37 reviews
  powered by Google
  Aneta Nicpoń
  Aneta Nicpoń
  21:49 25 Feb 20
  Zdecydwanie polecam studio na Wodociągowej, szczególnie trenerkę Iwonę, bardzo profesjonalne podejście 🙂
  Jolanta Gal
  Jolanta Gal
  11:05 25 Feb 20
  Pani Iwonka wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, jest kompetentna i bardzo kontaktowa. Dobrana przez nią dieta plus odpowiednie treningi dają świetne efekty. Serdecznie polecam!!!
  Ola Piekorz
  Ola Piekorz
  21:04 24 Feb 20
  Polecam studio na wodociągowej! A trenerka Iwona najlepsza z najlepszych ! 🙂
  Nikola Ziętara
  Nikola Ziętara
  15:00 11 Feb 20
  Polecam studio na Wodociągowej! Treningi indywidualne z Iwonka dają super efekty 😁
  Daniel Myhal
  Daniel Myhal
  11:36 21 Mar 17
  Profesjonalni trenerzy i świetna atmosfera w trakcie ćwiczeń, warto spróbować
  Następne Opinie
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane