ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Oferta specjalna „dla Przyjaciół”! 

Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi. Z tej okazji mamy dla Ciebie zaproszenie na bezpłatny trening personalny EMS! Aby z niego skorzystać, wypełnij poniższy formularz: 

Zapisz się na wprowadzający trening EMS z trenerem personalnym

Wybierz Lokalizację

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

Ćwicz bezpiecznie i skutecznie, 20 minut w tygodniu!

Trening EMS to idealne rozwiązanie dla „zabieganych” i osób, które cenią swój czas. Zamiast długich godzin na siłowni, bieżni czy rowerze, wystarczy 20 minut raz w tygodniu! 

EMS to innowacyjna, najskuteczniejsza metoda treningowa. Trening 20 minut Kraków to połączenie nowoczesnej technologii i świetnego treningu, z wykorzystaniem pracy z własnym ciałem i wzmacnianego przez impulsy elektryczne, które wywołują kontrolowane skurcze mięśni.

Ćwicz mięśnie głębokie, które podczas tradycyjnego treningu personalnego trudno zaktywizować. EMS Kraków daje ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż zwykły trening osobisty.

Trenuj kameralnie, w butikowych studiach. Oszczędzaj czas i po prostu poczuj się lepiej!

Jak szybko schudnąć? – Trening EMS
Trening po ciąży
Bezpieczny trening EMS
Trening dla seniora – Aktywny senior
Trening gwiazd – trening 20 minut

Karolina Klink
Studio Synergy Kielecka 1
Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
Marta Jeziorska
Studio Synergy Przybyszewskiego 71
Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
Anna Szarmik
Studio Synergy Wodociągowa 47
Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
Małgorzata Zawiślak
Studio Synergy Piwna 19
Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
error: Kopiowanie treści jest zablokowane