ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Oferta specjalna „dla Przyjaciół”! 

Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi. Z tej okazji mamy dla Ciebie zaproszenie na bezpłatny trening personalny EMS! Aby z niego skorzystać, wypełnij poniższy formularz: 

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz Lokalizację

  Ćwicz bezpiecznie i skutecznie, 20 minut w tygodniu!

  Trening EMS to idealne rozwiązanie dla „zabieganych” i osób, które cenią swój czas. Zamiast długich godzin na siłowni, bieżni czy rowerze, wystarczy 20 minut raz w tygodniu! 

  EMS to innowacyjna, najskuteczniejsza metoda treningowa. Trening 20 minut to połączenie nowoczesnej technologii i świetnego treningu, z wykorzystaniem pracy z własnym ciałem i wzmacnianego przez impulsy elektryczne, które wywołują kontrolowane skurcze mięśni.

  Ćwicz mięśnie głębokie, które podczas tradycyjnego treningu personalnego trudno zaktywizować. Trening EMS daje ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż zwykły trening osobisty.

  Trenuj kameralnie, w butikowych studiach. Oszczędzaj czas i po prostu poczuj się lepiej!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane