Trening dla początkujących

Dla wielu osób, aktywność fizyczna nie jest czymś bez czego nie wyobrażają sobie życia! Rozumiemy to, jednak naszą misją jest poprawa jakości życia również tych osób, które nie mają sportowego zacięcia.

Trening EMS w Studio Synergy wykonywany jest zawsze pod czujnym okiem trenera personalnego. Nasza kadra zrobi wszystko, aby Twoje wejście w świat sportu było bezpieczne, efektywne i możliwie najbardziej przyjemne! W naszych studiach, krok po kroku, poznamy Twoje cele, ale i możliwości. Dostosujemy plan pod Twoje potrzeby i zrobimy co w naszej mocy, aby pokazać Ci zalety regularnych treningów i być może stać się pierwszym krokiem do życia pełnego aktywności!

Możesz dołączyć do dziesiątek naszych podopiecznych, którzy dzięki regularnym treningom EMS polubili aktywność fizyczną i wyrobili w sobie nawyk dbania o cotygodniową dawkę ruchu!

Dlaczego warto wdrożyć trening EMS w życie:  

  • Poprawi Twoje samopoczucie
  • Pomoże w utracie zbędnych kilogramów
  • Poprawi jakość Twojej skóry
  • Wzmocnieni Twoje mięsnie
  • Poprawi kondycję
  • Pomoże w wysmukleniu Twojej sylwetki
  • Podniesie Twoją koncentrację.

Trening EMS to doskonały pierwszy krok

 

Jeśli więc trudno zmotywować Ci się do treningów na wielkopowierzchniowej siłowni, joggingu o świcie czy chodzenia na zatłoczony basen – zapraszamy na 20-minutowe treningi EMS. To świetna alternatywa, dzięki której w Twoim życiu pojawi się aktywność fizyczna, która pozwoli Ci zadbać o zdrowie i kondycję, a także wprowadzi Cię w świat sportu! Brak obciążenia zewnętrznego i skomplikowanych ruchów daje pewność, że sobie poradzisz!

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19