ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Trening jesienią – nie moknij! Ćwicz wygodnie i komfortowo!

Zapisz się na wprowadzający trening EMS z trenerem personalnym

Wybierz Lokalizację

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

Co trenować jesienią? Zamiast biegać w deszczu, postaw na komfortowy i skuteczny trening EMS. Trening EMS Kraków to efektywne ćwiczenia, na które wystarczy Ci 20 minut raz w tygodniu!

Zamiast pocić się w kilku warstwach odzieży czy biegać w strugach deszczu, zaprasza Cię nasze studio fitness Kraków – Studio Synergy!

Strój treningowy, skarpety, ręcznik, woda, pyszna kawa i przede wszystkim pozytywna energia przez nasz trening 20 minut Kraków – to wszystko czeka na Ciebie w jednym z 4 studiów w Krakowie: w Centrum (ul. Kielecka), Bronowicach (ul. Przybyszewskiego), na Podgórzu (ul. Piwna) i na Salwatorze (ul. Wodociągowa).

Przekonaj się sam(a) – trenuj skutecznie i komfortowo, 20 minut w tygodniu! Zapisz się na wprowadzający trening EMS!

Jak szybko schudnąć? – Trening EMS
Trening po ciąży
Bezpieczny trening EMS
Trening dla seniora – Aktywny senior
Trening gwiazd – trening 20 minut

Karolina Klink
Studio Synergy Kielecka 1
Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
Marta Jeziorska
Studio Synergy Przybyszewskiego 71
Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
Anna Szarmik
Studio Synergy Wodociągowa 47
Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
Małgorzata Zawiślak
Studio Synergy Piwna 19
Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
error: Kopiowanie treści jest zablokowane