ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Trening jesienią – nie moknij! Ćwicz wygodnie i komfortowo!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Co trenować jesienią? Zamiast biegać w deszczu, postaw na komfortowy i skuteczny trening EMS. Trening EMS Kraków to efektywne ćwiczenia, na które wystarczy Ci 20 minut raz w tygodniu!

  Zamiast pocić się w kilku warstwach odzieży czy biegać w strugach deszczu, zaprasza Cię nasze studio fitness Kraków – Studio Synergy!

  Strój treningowy, skarpety, ręcznik, woda, pyszna kawa i przede wszystkim pozytywna energia przez nasz trening 20 minut Kraków – to wszystko czeka na Ciebie w jednym z 4 studiów w Krakowie: w Centrum (ul. Kielecka), Bronowicach (ul. Przybyszewskiego), na Podgórzu (ul. Piwna).

  Przekonaj się sam(a) – trenuj skutecznie i komfortowo, 20 minut w tygodniu! Zapisz się na wprowadzający trening EMS!

  Jak szybko schudnąć? – Trening EMS
  Trening po ciąży
  Bezpieczny trening EMS
  Trening dla seniora – Aktywny senior
  Trening gwiazd – trening 20 minut

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane