ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Wpisz otrzymany kod i sprawdź trening EMS

  Wybierz lokalizację

  Ile czasu trzeba zarezerwować na pierwszy trening? Trening wprowadzający trwa około 1,5 godziny i kosztuje 99 zł (ZE ZNIŻKĄ TYLKO 49,50 ZŁ). W cenie otrzymasz konsultację z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny, analizę oraz interpretację wyników składu ciała, trening wprowadzający w dwóch etapach, ubranie treningowe, skarpetki, ręcznik, wodę oraz kawę.

  Co muszę zabrać na trening? Jeżeli chodzi o bieliznę to można ze sobą zabrać sportowe stringi (w przypadku kobiet). Możesz zabrać swoje obuwie do treningu. Reszta potrzebnych rzeczy dostępna jest w studio.

  Czy trening EMS jest bezpieczny? Oferujemy trening zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a także najwyższą jakość samego treningu i obsługi klienta. Skuteczność treningów EMS potwierdzona jest wieloma badaniami.

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane