Trenuj EMS jak gwiazdy – modnie, skutecznie i z klasą! Wystarczy 20 minut!

Zapisz się na wprowadzający trening EMS z trenerem personalnym

Wybierz Lokalizację

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

Są znani i lubiani, najlepsi w swoim fachu. Madonna, modelka Heidi Klum, aktorka Lindsay Lohan, bokserski czempion David Haye czy wielokrotny mistrz olimpijski Usain Bolt – co ich łączy? Wszyscy oni, jak również wiele innych gwiazd światowego formatu, docenili trening EMS.

Dlaczego osoby z pierwszych stron gazet i telewizyjnych ekranów postawiły na trening EMS Kraków? Brak czasu, duża liczba obowiązków – każdy z nas chce być najlepszy, w tym co robi. A już na pewno doceniany i nagradzany.

Brakuje Ci czasu na ćwiczenia? Kolejne zadania w pracy i obowiązki domowe uniemożliwiają Ci zadbanie o dobrą formę, kondycję, sylwetkę i lepsze samopoczucie? EMS to trening w 20 minut Kraków. I właśnie 20 minut raz w tygodniu wystarczy, by klub fitness Kraków Studio Synergy pomógł Ci osiągnąć Twoje cele!

Sprawdź sam i zapisz się na Twój pierwszy „trening 20 minut”!

Karolina Klink
Studio Synergy Kielecka 1
Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
Marta Jeziorska
Studio Synergy Przybyszewskiego 71
Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
Anna Szarmik
Studio Synergy Wodociągowa 47
Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
Małgorzata Zawiślak
Studio Synergy Piwna 19
Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
error: Kopiowanie treści jest zablokowane