TRENING PERSONALNY EMS

Studio Synergy to sieć butikowych studiów EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce. W kameralnej przestrzeni o butikowym charakterze oferujemy trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody EMS (Electrical Muscle Stimulation). Największą zaletą innowacyjnego treningu EMS jest jego efektywność oraz krótki czas, tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu elektrostymulacji mięśni, które poparte jest certyfikatami jedynej na świecie, niemieckiej akademii szkoleniowej specjalizującej się w treningu EMS.

Trening EMS poprawia stan zdrowia, eliminując ból pleców, zwiększając wydolność płuc, a także wzmacniając stawy.  Oprócz dbania o zdrowie, poprawiasz wygląd swojego ciała. Dzięki treningowi można skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnić skórę i zlikwidować cellulit. 

studio synergy bielsko1 1

Otwórz z nami swoje Studio Synergy

W Gorzowie Wielkopolskim Studio Synergy nie ma jeszcze swojej lokalizacji, ale możemy wspólnie to zmienić. Zapraszamy do zapoznania się z naszym konceptem franczyzowym, a następnie do podjęcia wieloletniej współpracy. 

Oferujemy naszym franczyzobiorcom szereg korzyści, które nie są dostępne w innych konceptach.  Synergy posiada autorskie programy treningowe, które przyniosły zadowalające efekty naszym klientom. Zapewniamy pełne szkolenie pracowników zakończone egzaminem. Franczyzobiorca otrzymuje nasze know-how zawarte w procedurach i procesach, które należy wdrożyć, aby osiągnąć sukces. Centralny marketing zadba o kampanie, gadżety reklamowe i social media. Design studia, pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji i wykończeniu lokalu to tylko niektóre elementy wsparcia, które otrzymasz podczas współpracy z nami. 

synergy franczyza zewnatrz

Bezpieczny i nowoczesny biznes 

Małe studia oferujące spersonalizowane usługi to nowość, która przyciąga tłumy klientów. To idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego zwrotu bez ogromnych kosztów inwestycyjnych. 

Przekażemy Ci nasze know-how, a Ty zdobędziesz zaufanie klientów i osiągniesz sukces w sektorze treningów personalnych EMS.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane