ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Za gorąco na ćwiczenia? Trenuj w klimatyzowanym, kameralnym studiu!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Upał daje w kość i nie chce Ci się ćwiczyć? Mamy na to sposób! Trening EMS Kraków to tylko 20 minut raz w tygodniu. Tyle wystarczy, by poczuć się lepiej oraz zadbać o wagę, sylwetkę czy kondycję!

  Nowoczesne, butikowe Studia Synergy zapewniają pełen komfort ćwiczeń. Klimatyzacja, muzyka, dedykowana szatnia, woda do picia bez ograniczeń – to tylko część czekających na Ciebie udogodnień.

  Tylko Ty, trener i maksymalnie druga osoba ćwicząca – poznaj komfortowy, skuteczny i bezpieczny trening 20 minut Kraków w kameralnym Studio Synergy. Wybierz jedną z 4 lokalizacji i zapisz się na trening wprowadzający!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane