ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Już od roku trenujemy EMS razem w Bielsku-Białej przy ul. Powstańców Śląskich 6. Z tej wyjątkowej okazji zapraszamy na darmowy trening wprowadzający*!

Podczas pierwszego treningu w Studio Synergy trener personalny przeprowadzi wywiad zdrowotny, wykona pomiar oraz analizę składu masy ciała oraz pod jego okiem odbędzie się Twój pierwszy trening EMS! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o treningu EMS zapraszamy TUTAJ.

Aby zapisać się na darmowy trening EMS, wypełnij poniższy formularz.

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

*Promocja trwa od 24 maja do 7 czerwca 2022r.

Karolina Klink
Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
Marta Jeziorska
Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
Anna Szarmik
Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
Małgorzata Zawiślak
Studio Synergy Piwna 19, Kraków
Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
Klaudia Jacboń
Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!error: Kopiowanie treści jest zablokowane