Co roku, w czerwcu obchodzimy wyjątkową rocznicę dla całej sieci Studio Synergy.

Dokładnie 6 lat temu powstał nasz pierwszy punkt EMS – studio przy ul. Wodociągowej 47. 

Odbierz darmowy trening wprowadzający w Studio Synergy przy ulicy Wodociągowej 47

  To był przełomowy czas dla branży EMS w Polsce, nasze kameralne pomieszczenie na Salwatorze, działające przy klinice BONA DEA było pierwszym miejscem w Małopolsce, które oferuje trening personalny EMS.

  Z okazji 6. urodzin Studia rozdajemy prezenty! Odbierz DARMOWY trening wprowadzający z Hubertem, młodym i energicznym trenerem z ul. Wodociągowej. Podczas wizyty odbędziesz wywiad zdrowotny i konsultację z trenerem personalnym, a następnie doświadczysz kontaktu z elektrostymulacją. Zachęcamy do skorzystania z promocji!

  W celu otrzymania darmowego treningu, należy zapisać się w terminie od 4 do 11 czerwca.

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane