ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Koniec wakacji? Ale nie dla Ciebie! Od teraz wakacje możesz mieć… przez cały rok, co tydzień! Trening EMS to Twoje 20 minut.

Wystarczy, by poczuć się lepiej i przekonać się, jak zapomnieć o problemach czy codziennych obowiązkach.

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Spadek nastroju, jesienna depresja – po optymistycznej wiośnie i lecie, jesienna chandra często próbuje nas zaskoczyć. Jak pokonać stres? Jak uwolnić endorfiny?

  Regularny, raz w tygodniu, trening EMS Kraków pomoże uwolnić się od stresu. Korzystając z treningu w 20 minut przekonasz się, jak poczuć się lepiej!

  Endorfiny, które Twój organizm wytworzy podczas treningu, mają takie właściwości, jak m.in. redukcja stresu czy poprawa nastroju. Zapisz się na trening wprowadzający i szybko zrozumiesz, dlaczego nasze hasło to #FeelTheEnergy!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane