ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Jak forma? Wróć do Synergy!

Wpadnij na bezpłatny trening EMS! Stęskniliśmy się za Tobą. Jak forma? Jeśli masz ochotę przypomnieć sobie nasz trening w 20 minut, zapraszamy Cię za darmo i zupełnie niezobowiązująco. Wypełnij poniższy formularz, a my zajmiemy się resztą!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo w Synergy!

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa – nasz trening już znasz, a co najważniejsze: również w okresie pandemii, w Studiu Synergy możesz ćwiczyć EMS bezpiecznie i komfortowo. Wróć z nami do formy!

  Trenerzy w maseczkach i rękawiczkach, regularna dezynfekcja całej infrastruktury, dezynfekcja rąk przy wejściu do studia i bezpieczny dystans oraz oczywiście maksymalnie 2 osoby ćwiczące równocześnie – to tylko niektóre z naszych procedur bezpieczeństwa, na które kładziemy nacisk, aby dać Ci możliwość skupienia się wyłącznie na treningu.

  Przypomnij sobie trening EMS bezpłatnie i bez obaw! Czekamy na Ciebie w Studiu Synergy!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane