ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Spróbuj EMS ze zniżką 50%!

Masz niepowtarzalną okazję, aby wypróbować trening EMS w atrakcyjnej cenie! 
Normalna cena treningu EMS to 99 zł, a ze zniżką otrzymasz tę usługę za jedynie 49,50 zł!

Zastanawiasz się, czy trening EMS jest dla Ciebie? Przeczytaj więcej tutaj.

Umów się na pierwszy trening EMS w Studio Synergy! Jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie?

Trener przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad zdrowotny, zapyta o Twoje cele treningowe, przeprowadzi analizę składu ciała oraz rozpoczniesz swoją przygodę z elektrostymulacją mięśni! Na taką wizytę musisz zarezerwować około 1,5 godziny. Kolejne treningi trwają tylko 20 minut 1x w tygodniu.

Wypełnij krótki formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane