Lokalizacja:

Wojewódzka 10, Katowice
kom. 510 341 340
e-mail: wojewodzka.katowice@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 8-21, Sb 8-13

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

  Bezpieczny trening w 20 minut Katowice – Nowe studio EMS w stolicy Górnego Śląska!

  Trening EMS Katowice? Od stycznia 2021 roku mieszkańcy Katowic mogą ćwiczyć bezpiecznie i skutecznie – trening EMS Katowice! W Katowicach pojawiło się bowiem studio najstarszej sieci w Polsce prowadzącej “trening w 20 minut”, czyli Studio Synergy.

  EMS trening Katowice – od teraz ta najskuteczniejsza forma treningowa jest dostępna dla klientów na najwyższym poziomie. Studio Synergy ma bowiem już ponad 5 lat doświadczenia i jest najdłużej obecną marką na rynku, prowadzącą klub fitness z treningami EMS w modelu sieciowym. Studio Synergy Katowice – Śródmieście to historyczny, pierwszy obiekt franczyzowy sieci, zlokalizowany poza macierzystym Krakowem.

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa w połączeniu z najwyższą jakością treningów (managerowie i osoby prowadzące trening personalny Katowice w Studiu Synergy to osoby czerpiące wiedzę od najlepszej na świecie akademii, Studio Synergy dysponuje kadrą certyfikowanych profesjonalistów).

  Trening 20 minut w tygodniu w centrum Katowic

  Trening 20 minut Katowice to szansa na skuteczne ćwiczenia, na które wystarczy przeznaczyć 20 minut w tygodniu. “Trening elektrostymulacja”, czyli trening z wykorzystaniem elektrostymulacji pozwala osiągać cele treningowe w krótkim czasie. Wyeliminuj ból pleców, zrzuć zbędne kilogramy lub po prostu zamień “masę w rzeźbę”!

  Studio Synergy Katowice – Śródmieście usytuowane jest w dogodnej lokalizacji, w samym sercu miasta. Dlaczego warto sprawdzić trening w 20 minut Katowice? Bo trening personalny EMS jest optymalnie dostosowany do potrzeb i celów osoby ćwiczącej. Pozytywna, rodzinna atmosfera, kameralny klimat nowoczesnego, butikowego studia wraz z jego wyjątkowym designem pozwolą Ci oderwać się od wyzwań codzienności. A dostosowany do Twoich możliwości trening EMS Katowice sprawi, że po prostu poczujesz się lepiej!

  Zapisz się na wprowadzający trening EMS Katowice BEZPŁATNIE i skorzystaj z dożywotniej 20-procentowej zniżki na członkostwo – TYLKO W STYCZNIU, z okazji otwarcia Studio Synergy Katowice – Śródmieście! Wyślij formularz na trening wprowadzający TUTAJ

  Manager Studia: Dominika
   Wkrótce więcej informacji…  

  Obserwuj nas na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane