Aktywny senior? Trening EMS to bezpieczne ćwiczenia dla osób starszych!

Zapisz się na wprowadzający trening EMS z trenerem personalnym

Wybierz Lokalizację

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

Trening dla seniora! Trening EMS Kraków to opcja bezpieczna i skuteczna dla osób starszych i w średnim wieku.

Ból pleców – jak się go pozbyć?
Trening 20 minut to nowoczesna i nieinwazyjna forma. Tego typu ćwiczenia dla seniora wzmacniają kręgosłup i mięśnie, nie obciążając stawów.

Aktywny senior w domu to jedna z opcji, ale teraz poświęcając 20 minut w tygodniu, możesz zadbać o lepsze samopoczucie i przekonać się, jak zwiększyć komfort życia.

Nietrzymanie moczu – jak leczyć?
Dzięki wzmacnianiu mięśni dna miednicy, trening 20 minut Kraków wspiera eliminowanie tego typu niedogodności.

Trening EMS Kraków pokaże Ci, jak wzmocnić kości, jak poprawić krążenie czy nawet jak spowolnić starzenie. Aktywny senior? To możliwe? EMS Kraków w Studio Synergy to świetny trening dla seniora, trening bez obciążania stawów, z wysiłkiem dostosowanym do Twoich możliwości. Zapisz się na trening wprowadzający i przekonaj się!

Karolina Klink
Studio Synergy Kielecka 1
Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
Marta Jeziorska
Studio Synergy Przybyszewskiego 71
Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
Anna Szarmik
Studio Synergy Wodociągowa 47
Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
Małgorzata Zawiślak
Studio Synergy Piwna 19
Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
error: Kopiowanie treści jest zablokowane