Blog

Studio Synergy w Pytanie na Śniadanie

Krzysiek Knutelski
Blog

Studio Synergy w Pytanie na Śniadanie

Krzysiek Knutelski

Trening EMS – Pytanie na śniadanie

Jako Studio Synergy mieliśmy okazję pokazać trening EMS szerszemu gronu osób. Wszystko za sprawą zaproszenia do popularnego programu – Pytanie na Śniadanie.  Było to wejście na zywo, które miało miejsce w poniedziałek 29 stycznia 2024 roku o 7:55. Dla całej ekipy i wszystkich naszych sympatyków było to wielkie przeżycie! Poniżej umieszczamy film z naszym występem dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć go na żywo!

Trening ems w telewizji

Elektrostymulacja to stosunkowo nowa dziedzina w fitnessie. Studio Synergy działa już co prawda od 9 lat, jednak trzeba pamiętać, że jesteśmy pionierami tej technologii w Polsce. Dlatego takie wydarzenia jak występ w telewizji śniadaniowej i możliwość trafienia do masowych ilości ludzi, to wyjątkowa okazja do przedstawienia treningu EMS i pokazania jego zalet. Byliśmy pierwszymi przedstawicielami branży w programie Pytanie na śniadanie. Jest dla nas ogromnym wyróżnieniem fakt, że to właśnie my mogliśmy reprezentować polski rynek treningów EMS.

Trening ems w pytanie na śniadanie – odbiór

To co dla nas wyjątkowo ważne, to bardzo pozytywny odbiór naszego występu. Od momentu emisji programu dostaliśmy dziesiątki gratulacji, słów uznania i pochwał. Duża część z nich pochodziła oczywiście od klientów, partnerów biznesowych czy sympatyków naszej firmy. Jednak okazało się, nasz występ wzbudził wiele pozytywnych emocji również wśród reprezentantów całej branży EMS i sporo miłych słów przekazali również właściciele i pracownicy innych studiów z treningiem EMS. Cieszymy się, że nasze debiutanckie wejście na wizję okazało się takim sukcesem!

Studio Synergy w Telewizji – o czym rozmawialiśmy?

Cała rozmowa w Pytanie na śniadanie odbyła się w bardzo pozytywnej atmosferze. Jesteśmy pełni podziwu dla wszechobecnej rzyczliwości na backstage studia nagraniowego. Prowadzący pytali głównie o podstawy związane z treningiem EMS.

 

Padały pytania o to czy trening EMS jest dobry dla kobiet. Zuza w bardzo ciekawy sposób opisała, że sama regularnie ćwiczy EMS i zaczynała jako świeżo upieczona mama. Polecałą elektrostymulację właśnie paniom, które niedawno urodziły dziecko. Podkreślała, że dzięki treningowi EMS łatwo można wzmocnić mięśnie brzucha czy mięśnie głębokie w tym mięśnie dna miednicy. Co znacząco poprawia komfort życia.

Studio Synergy w Telewizji – podsumowanie

Jesteśmy zachwyceni przygodą jaką był występ Studio Synergy w Pytanie na Śniadanie. Pokazała nam ona, że nasze doświadczenie przed kamerami, które zdbyliśmy w wywiadach dla wielu branżowych portali owocuje!

Poniżej link, dla zainteresowanych naszym wystepem!
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/75632352/trening-ems-cwiczenia-z-elektrostymulacja

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję przedstawić trneing EMS szerszej publiczności!

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
Krzysiek Knutelski

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19