Na Piwną nie tylko na “browara”, czyli… trening EMS na Podgórzu

Trening Personalny - 6 sierpnia 2020

Nazwa ulicy, przy której mieści się jedno ze studiów fitness Kraków, może wprowadzać w lekkie zakłopotanie. Wprawdzie nie serwujemy tu złotego trunku, ale dostarczamy wielu innych, zdecydowanie zdrowszych wrażeń! 

O studiu przy ulicy Piwnej, trener Mikołaj mówi tak: “Można tu spotkać wiele barwnych postaci. Indywidualiści – to zdecydowanie słowo, którym mógłbym określić naszych klientów. My jako trenerzy staramy się mieć jak najlepszy kontakt z podopiecznymi. Często po treningu zostają u nas jeszcze przez jakiś czas tylko po to, żeby z nami porozmawiać. Dla nas to też wielka przyjemność”.

IMG 5411

“Czasem nawet pośpiewamy”

“Podczas treningu pozwalamy krzyczeć, śmiać się, a nawet zdarzyła się sytuacja, że razem w klientką śpiewaliśmy piosenki dla dzieci! Chcemy zapewnić 100% swobody i dobrego samopoczucia” mówi – trenerka Iwona.

Po prostu się lubimy!

Bartosz Ryś został managerem studia przy ulicy Piwnej w ostatnich tygodniach. Wcześniej prowadził treningi przy ulicy Kieleckiej. O swoim teamie mówi tak: “Najfajniejsze jest to, że wszyscy się świetnie dogadujemy. Nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale też po prostu kolegami”. Oprócz wyjątkowych ludzi, to studio EMS Kraków wyróżnia lokalizacja. Wystarczy kilkuminutowy spacer i już jesteś nad Wisłą. Otoczenie małych kawiarenek i starych kamienic dodatkowo dodaje klimatu temu miejscu. 

Ekipa Studio Synergy cały czas się powiększa. Szeregi Piwnej zasilił trener Konrad, który o treningu EMS mówi tak: “Jest to zupełnie inna forma aktywności niż ta, którą znałem wcześniej. Nawiązuje do rehabilitacji i treningu siłowego. Patrzę na naszych podopiecznych i widzę, jak zmieniają się ich sylwetki, a ich satysfakcja utwierdza mnie w przekonaniu, że trening EMS naprawde działa!”. 

Anna Furtek
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane