Studio Synergy pojawi się na Targach Franczyzy i Wsparcia Biznesu 2022 w Krakowie!

Trening Personalny - 28 stycznia 2022
synergy franczyza targi

Jeśli wciąż poszukujesz pomysłu na biznes, to nie wahaj się – podejdź do nas na targach, a my opowiemy Ci, jak założyć własne studio treningu EMS. Ta innowacyjna metoda treningowa zdobywa coraz większą popularność i grono wiernych fanów.

W dniach 29-30 stycznia przy stoisku Studio Synergy dostępni dla Was będą Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej – Bartłomiej Stanek, oraz Dyrektor ds. Zarządzania Siecią Franczyzową – Patrycja Suchojad, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. Pod okiem dostępnych na miejscu trenerów personalnych będzie również można wykonać bezpłatny trening EMS i przekonać się na własnej skórze o jego innowacyjnym charakterze! 

Proponowana przez nas oferta franczyzowa dostosowana jest do Twoich możliwości. Przygotowaliśmy bowiem dwie opcje biznesowe: 
– Studio Synergy – model biznesowy dla dużych miast (stolice województw i miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców), w formie butiku z dwoma maszynami do treningu EMS.
– Studio Synergy Light – wariant dla mniejszych miast (miejscowości poniżej 100 tys. mieszkańców), w formie kameralnego butiku z jedną maszyną do treningu EMS. 

Zapraszamy do naszego stoiska na Targach Franczyzy i Wsparcia dla Biznesu 2022 – do zobaczenia! 

Więcej informacji o targach znajdziesz na stronie internetowej https://targibusinessidea.pl/.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane